Diety

Zdrowy i ekologiczny styl życia

Proponujemy Państwu dietę opartą na 3 poziomach kaloryczności: 1200kcal, 1500 kcal, 2000kcal, w zależności od upodobań w wariancie klasycznym (mięsnym) oraz wegetariańskim.

Posiłki przygotowywane przez Rewelacja Catering komponowane są z węglowodanów o indeksie glikemicznym (poniżej 55). Dzienny zestaw posiłków zawiera dużą ilość błonnika, który przyśpieszaj metabolizm i poprawia perystaltykę jelit. Posiłki są mocno warzywne dzięki czemu dostarczają ogromnej ilości witamin i minerałów.

Dieta obfituje również w białko, które uwzględnione jest nie tylko pod postacią mięsa drobiowego, ale także w świeżych rybach, twarogu, jajach, warzywach strączkowych czy produktach zbożowych.

Dieta przygotowywana przez nas obfituje w tłuszcze z przewagą kwasów wielonienasyconych omega 3 i jendonienasyconych omega 9, które poprawiają metabolizm, działają przeciwzapalnie, poprawiają kondycję oraz przyspieszają redukcję masy ciała.

Oferujemy również możliwość indywidualnych konsultacji dietetycznych. Oferując naszym klientom profesjonalne konsultacje dietetyczne pragniemy zaspokoić ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. W przypadku każdej diety pomagamy w opracowaniu urozmaiconego i smacznego jadłospisu, co jest kluczem do konsekwentnego realizowania założeń programu dietetycznego.

W zakres oferowanych przez nas indywidualnych konsultacji dietetycznych wchodzą:

» analiza składu ciała metodą impedancji elektromagnetycznej (min. pomiar masy ciała, masy tkanki tłuszczowej, zawartość wody, mięśni oraz pomiar obwodów)

» wywiad żywieniowy

» opracowanie zaleceń żywieniowych

» indywidualna dieta